Angielski dla dzieci

Zapraszamy do świata, gdzie nauka języka jest zabawą, a nie obowiązkiem! Na naszych zajęciach dzieci się nie nudzą! Doskonale łączymy ćwiczenia językowe z pomysłowymi grami i konkursami! Nieustannie motywujemy naszych małych słuchaczy do nauki i zachęcamy do zdobywania kolejnych językowych umiejętności. U nas naprawdę jest fajnie!

Zajęcia dla dzieci Lucky KID uczą nazywania rzeczy z najbliższego otoczenia w języku angielskim. Podczas kursu dzieci poznają podstawowe zwroty z języka angielskiego związane z tematami: szkoła, zmysły, rodzina bliższa i dalsza, jak również słownictwo związane ze zwierzętami, ubraniami, jedzeniem, zjawiskami w przyrodzie, miastem i budynkami.

KURSY:

Lucky Kid - zajęcia dla przedszkolaków

Język angielski dla najmłodszych. Prowadzony grupowo (4-6 osób) dla uczniów w wieku 3-5 lat.

Zajęcia prowadzone 2 razy w tygodniu po 45 min

poniedziałek/środa