Angielski w Opolu rok szkolny 2022/2023

Zapraszamy od nowego roku szkolnego 2022/2023 na kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także zajęcia Business English dla mieszkańców Opola i okolic.
    Nasze kursy języka angielskiego oraz korepetycje z przedmiotów szkolnych podstawowym oraz rozszerzonym od A1 do C1 zarówno indywidualnie jak i grupowo. Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.
    Napisz do nas na Messenger, zadzwoń lub napisz maila @ a przedstawimy Wam pełną informację dotyczącą każdego z naszych kursów.
    Już teraz rozpoczynamy zapisy na kursy grupowe, które ruszają w połowie września 2022.
    Jeśli potrzebujesz pomocy w przedmiotach szkolnych lub czujesz że w języku angielskim masz braki w konwersacji na wysokim poziomie, w pisaniu, gramatyce to z Lucky School podniesiesz swój poziom lub Twoich dzieci. Organizujemy również kursy maturalne i przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.
    Zapraszamy do kontaktu:
    728 457 032    |     biuro@lucky.edu.pl lub na Messenger