wczytywanie strony
728 457 032 biuro@lucky.edu.pl

Kurs na egzamin B2 dla nauczycieli

Jesteśmy liderem w Polsce w przeprowadzaniu egzaminów PTE dla nauczycieli. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia nauczanie i przygotowanie do egzaminów na najwyższym poziomie. Egzamin PTE na poziomie B2 jest skierowany do osób, które potrzebują w celach zawodowych potwierdzić swoje umiejętności językowe, a także dla osób, które pragną dodać kwalifikacje do CV. Nasz ośrodek edukacyjny Lucky School nie tylko przeprowadza egzaminy PTE na poziomie B2, ale także oferuje profesjonalne przygotowanie do uzyskania certyfikatu!

Dlaczego warto zdawać egzamin B2 w Lucky School?

W naszej szkole językowej w Opolu doskonale przygotujesz się do egzaminu PTE. Najczęściej wybieranym poziomem przez naszych klientów jest poziom B2. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę egzaminu PTE na tym poziomie zaawansowania językowego. Dzięki temu certyfikatowi można nie tylko wzbogacić swoje CV, ale także dzięki Certyfikatowi PTE zyskasz:

zwolnienie z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego,

uznanie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami przedszkolnymi lub wczesnoszkolnymi,

uznanie przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego.

Nasze doświadczenie w zakresie przeprowadzania egzaminów PTE na poziomie B2 da możliwość potwierdzenia umiejętności i opanowania wymaganych standardów języka angielskiego.

Dla kogo oferujemy kursy do egzaminu B2?

Nasze kursy kierujemy do wszystkich osób, które pragną potwierdzić certyfikowanym egzaminem swoje umiejętności ze znajomości języka angielskiego. Jednak szczególnie zachęcamy nauczycieli przedszkolnych, wczesnoszkolnych i doktorantów do skorzystania z naszej oferty. Certyfikat PTE na poziomie B2, może okazać się przydatny każdej osobie, dla której język angielski nie jest językiem ojczystym. Takie kwalifikacje stają się pomocne, dla wszystkich grup, które posługują się językiem angielskim w celach służbowych, a zdobyte umiejętności mogą być wykorzystywane także w celach prywatnych.

Jak wyglądają egzaminy B2?

Egzaminy PTE na poziomie B2 w naszej szkole językowej dostosowane są do wszystkich wymaganych zaleceń, aby rzetelnie sprawdzić stan wiedzy naszych klientów. Egzamin PTE General składa się z dwóch etapów:

• Części pisemnej - czyli sprawdzenia umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania tekstu pisanego, a także samodzielnego pisania.
    • Części ustnej - czyli zweryfikowania umiejętności prawidłowego komunikowania się w danym języku.

Obie części egzaminu odbywają się jednego dnia i nie ma określonej kolejności egzaminów, dlatego część ustna może mieć miejsce przed lub po części pisemnej.

- FORMULARZ REJESTRACYJNY EGZAMIN PTE GENERAL -

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do egzaminu Pearson Test of English na poziomach od Level A1 do Level 5 (CEFR A1-C2), skontaktuj się z nami:

728 457 032