Czy chcesz żeby twoje dziecko mówiło po angielsku?

Czujesz, że w szkole nie ma ono czasu na lekcjach żeby wypowiadać się i prowadzić konwersacje?
    Często dzieci oraz młodzież po naszych kursach stwierdzają, że "W szkole nigdy bym tyle nie mówił po angielsku, bo po prostu podczas lekcji nie ma na to czasu".

Z naszymi konwersacjami prowadzonymi przez Eksperta Business English - Łukasza Strzeleckiego z Young Businessman Academy, twoje dziecko podczas wakacji rozwinie swoje umiejętności mówienia. Czeka na niego 16 ciekawych tematów do konwersacji w 3 osobowej grupie, która z pewnością pobudzi tylko do działania.

Daj swojemu dziecku możliwość działania i pobudzenia umiejętności komunikacji w pracy w grupie.
    2 miesiące nauki - 16 zajęć po 60 minut a to wszystko za pośrednictwem platformy online Whereby.
    Zadzwoń i zapisz swoje dziecko: tel. 728 457 032 lub napisz