Dzisiaj właśnie obchodzimy 8 urodziny

Dzielimy się naszą wiedzą językową i przedmiotową z naszymi uczniami w Lucky School już 8 lat. Dzisiaj właśnie obchodzimy urodziny

Przez ten czas udało się nam wykształcić setki młodych osób, dorosłych i przedsiębiorców. Nasi nauczyciele chcą się dzielić z Wami swoją pasją do języka angielskiego i przedmiotów szkolnych oraz przygotowywać was do najtrudniejszych egzaminów w życiu każdego z nas - egzaminu ósmoklasisty, matury czy egzaminów PTE General oraz biznesowych egzaminów LCCI English for Business.

Dziękujemy Wam i naszym nauczycielom za te ostatnie wspólne 8 lat pracy. Czekamy na kolejne tyle w tak dobrym zgranym zespole i wśród chłonących wiedzę uczniów naszej szkoły. A tymczasem zaczynamy świętowanie