Egzaminy PTE General - zmiany

Już od października 2020 egzamin znajomości języka angielskiego PTE General zmienią swoją nazwę na - Pearson English International Certificate. Nasze centrum egzaminacyjne Lucky School gotowe jest już na świadczenie usług nowego formatu certyfikatu, który uznawany jest na całym świecie. Zmianie ulega jedynie nazwa egzaminu, natomiast jego zakres, poziomy oraz części składowe nie ulegają zmianie.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli przygotowania wczesnoszkolnego oraz przedszkolnego do zdawania egzaminów Pearson English International Certificate na poziomie B2 w centrum egzaminacyjnym Lucky School w Opolu.

Egzamin Pearson English International Certificate można zdawać również na poziomie C1.

Już niedługo rozpoczynamy kolejną rekrutację na czerwcową sesję PTE General na wszystkich poziomach. Ostateczny termin zapisów to 15 maja 2020.